NOVINKY
  1. Mladí Piráti otočili skóre až v dvoch zápasoch!
  2. Prehra po nájazdoch
  3. Juniori prehrali v predĺžení
  4. Lekcia od obhajcu
  5. Z Humenného v U17 sme doviezli dve víťazstvá
  6. Výborný vstup Pirátov do novej sezóny! Tri body sú doma!
  7. Juniori vstúpili do extraligy víťazne!
  8. Lipták dal reprezentácii zbohom, v Poprade si chce hokejbal užívať
  9. Súťaž s Popradskými pirátmi!
  10. Druhé víťazstvo v príprave, tentoraz bez inkasovaného gólu
  11. Vitaj doma, Libor! 
  12. Lipo, vitaj doma!
  13. Prvý prípravný zápas pred novou sezónou sme vyhrali po nájazdoch
  14. Vitaj doma, Marek!
  15. Dávid, vitaj medzi Pirátmi!
  16. Denis, vitaj medzi nami!
  17. Mužstvo začalo letnú prípravu na novú sezónu 25. júla
  18. Hokejbalový kemp mal u detí úspech
  19. Piráti posilňujú
  20. Štyria Piráti v reprezentačnom drese získali bronz na Európskom pohári!
  21. Dve mužstvá z Popradu skončili na Országh cupe 2022 v osemfinále
  22. Strieborní Piráti U10 na MAMUT CUPe
  23. Šanca na rozvoj pre Tatranskú hokejbalovú ligu
  24. Víťazom Tatranskej hokejbalovej ligy sa stal Leopoldov Poprad
  25. Országh cup 2022 je už vyžrebovaný
  26. V extralige U17 sme získali bronz!
  27. Juniori majú extraligový bronz!
  28. Prvá sezóna Pirátov je za nami
  29. Ponuka na náš klubový hokejbalový kemp
  30. Víťazstvo Pirátov U11 na President Cup 2022
  31. Országh cup predstavil Pirátov
  32. Antoška nešetril kritikou, Popradu by mohla facka pomôcť
  33. Fotogaléria účasti Pirátov na PRESIDENT CUP 2022 v kategórii U11

PHbL – zápasy

Odohrané zápasy sezóny 2021/2022

22. Máj 2022Veľká – Leopoldov Poprad3 – 7 (Miškovič, Vojčík, Cetinský – Modrič, Reľovský, Šoltís, Lipták, Kuzmik, Tencer, Kundľa) – finále
22. Máj 2022Fans Poprad – HBC Vikartovce2 – 9 (Kupčo, Štrbka – Kubus 3, J. Jurčo 3, Jakubčák 2, Kubičko) – zápas o 3. miesto
15. Máj 2022Leopoldov Poprad – Veľká6 – 3 (Lipták 3, Jurský, Reľovský, Kňurovský – Iľkovič, Kromka, R. Svitana) – finále
15. Máj 2022HBC Vikartovce – Fans Poprad5 – 2 (Teplický 2, J. Jurčo 2, J. Barilla – Spišiak, Mlynár) – zápas o 3. miesto
14. Máj 2022Veľká – Leopoldov Poprad2 – 6 (Vojčík 2 – Lipták 3, Bednár, Kňurovský, Reľovský) – finále
14. Máj 2022Fans Poprad – HBC Vikartovce4 – 1 (Lipár, Štrbka, Kupčo, Bortolini – Kubus) – zápas o 3. miesto
8. Máj 2022HBC Vikartovce – Veľká2 – 4 (Jakubčák, Jurčo – Bednarčík 2, J. Dziak, Dominik) – semifinále
8. Máj 2022Fans Poprad – Leopoldov Poprad2 – 5 (Lipár 2 – Šegla, Modrič, Kuzmik, Bednár, Kňurovský) – semifinále
7. Máj 2022Leopoldov Poprad – Fans Poprad18 – 2 (Kňurovský 6, Kuzmik 6, Silný 2, Kundľa 2, Melcher, Bednár – Štrbka, Žrobek) – semifinále
7. Máj 2022Veľká – HBC Vikartovce6 – 2 (M. Dziak 2, Hanečák, Hudák, Budzák, Bednarčík – Kubus, Kubičko) – semifinále
1. Máj 2022TSM Kežmarok – HBC Vikartovce1 – 6 (Bafia – Ševc 2, Kubus 2, Kuna, Brejka) – štvrťfinále
1. Máj 2022Geria3a – Fans Poprad1 – 7 (Cvejn – Kupčo 2, Bortolini, Lipár, Uličný, Štrbka, Tomášek) – štvrťfinále
30. Apríl 2022Fans Poprad – Geria3a5 – 3 (Žrobek, Ukičný, Danišovský, Bortolini, Kupčo – Cvejn, Zeman, Svitana) – štvrťfinále
30. Apríl 2022HBC Vikartovce – TSM Kežmarok4 – 3 (Ševc, Švagerko, Drevko, Jakubčák – Šterbák, Regec, Škvarek) – štvťfinále
24. Apríl 2022Veľká – HBC Vikartovce10 – 2 (Bednarčík 3, Cetinský 2, M. Dziak 2, Vojčík 2, Hudák – Jakubčák, Kuna)
24. Apríl 2022Geria3a – Leopoldov Poprad1 – 6 (M. Svitana – Lipták 3, Šoltís, Šoltýs, Kuzmik)
24. Apríl 2022Fans Poprad – TSM Kežmarok7 – 0 (Štrbka 2, Danišovský 2, Andráš, Milovčík, Uličný)
23. Apríl 2022TSM Kežmarok – HBC Vikartovce0 – 6 (Koreň 2, Švagerko, Zemjanek, Jurčo, Ševc)
23. Apríl 2022Leopoldov Poprad – Fans Poprad13 – 2 (Kuzmik 3, Lipták 3, Svitana 2, Kundľa 2, Šoltís, Janov, Kňurovský – Uličný, Štrbka)
19. Apríl 2022Fans Poprad – Fighters Spišská Belá5 – 0 kontumačne
19. Apríl 2022Fighters Spišská Belá – HBC Vikartovce0 – 5 kontumačne
19. Apríl 2022TSM Kežmarok – Veľká2 – 10 (Tropp, Škvarek – M. Dziak 3, Iľkovič 3, Dominik, J. Dziak, Bednarčík, Budzák)
16. Apríl 2022HBC Vikartovce – Veľká3 – 9 (Jakubčák, Drevko, Kuna – M. Dziak 3, J. Dziak 2, Cetinský 2, Bednarčík, Iľkovič)
16. Apríl 2022TSM Kežmarok – Geria3a6 – 7 (Balog 2, Šterbák, Garstka, Kapolka, Bilina – Uličný 2, Zeman 2, Lukačovský, Podobinský, Svitana)
15. Apríl 2022Fighters Spišská Belá – Fans Poprad5 – 1 (Siska 3, Kolodzej 2 – Kupčo)
15. Apríl 2022Fighters Spišská Belá – TSM Kežmarok10 – 4 (Pitoňák 3, Siska 2, Kolodzej 2, Zajonc, Lešundák, Palguta – Škvarek 2, Tropp, Bilina)
10.Apríl 2022Leopoldov Poprad – TSM Kežmarok10 – 3 (Kuzmik 3, Kňurovský 3, Jurský 3, Silný – Balog, Garstka, Šterbák)
10. Apríl 2022Fans Poprad – Veľká0 – 4 (Iľkovič 2, J. Dziak, Miškovič)
10. Apríl 2022Geria3a – HBC Vikartovce0 – 6 (Drevko 2, Kubičko, Kuna, S. Barilla, Jakubčák)
9. Apríl 2022Leopoldov Poprad – Fighters Spišská Belá3 – 4 (Silný, Kuzmik, Šoltís – Pitoňák 3, Kiska)
9. Apríl 2022Fighters Spišská Belá – Geria3a9 – 3 (Siska 3, Pitoňák 2, Kolodzej 2, Čižík, Pisarčík – Zeman, Svitana, Žolna)
27. Marec 2022HBC Vikartovce – Fans Poprad3 – 1 (Petrenka 2, Kubičko – Spišiak)
27. Marec 2022Geria3a – Veľká0 – 8 (Hudák 2, Miškovič 2, Bednarčík, Hanečák, Vojčík, J. Dziak)
24. Marec 2022Fighters Spišská Belá – Leopoldov Poprad5 – 6 sn (Pitoňák 3, Kolodzej, Zajonc – Štrbka 2, Šoltís 2, Kundľa, Chlebák)
20. Marec 2022Veľká – TSM Kežmarok14 – 1 (Bednarčík 4, M. Dziak 4, Dominik 2, Hanečák 2, Antoška, Cetinský – Škvarek)
20. Marec 2022Fans Poprad – Geria3a3 – 1 (Štrbka 2, Bortolini – Šmelko)
20. Marec 2022HBC Vikartovce – Leopoldov Poprad2 – 6 (Kollár, Jakubčák – Svitana 3, Štrbka 2, Šoltís)
17. Marec 2022Veľká – Leopoldov Poprad6 – 2 (Iľkovič 2, Miškovič 2, M. Dziak, J. Dziak – Kňurovský, Bednár)
13. Marec 2022Fighters Spišská Belá – Warriors5 – 0 kontumačne
13. Marec 2022Geria3a – TSM Kežmarok2 – 3 (Uličný, Zeman – Bilina, Ribovič, Čup)
10. Marec 2022Fighters Spišská Belá – Veľká1 – 2 sn (Pitoňák – Krupa, Iľkovič)
6. marec 2022HBC Vikartovce – Geria3a8 – 1 (J. Barilla 2, Kollár 2, Ševc 2, S. Barilla, Petrenka – Prosba)
6. Marec 2022TSM Kežmarok – Leopoldov Poprad3 – 8 (Škvarek 3 – Kňurovský 3, Štrbka, Tencer, Šoltýs, Kuzmik, Modrič)
27. Február 2022Leopoldov Poprad – Geria3a8 – 5 (Kňurovský 3, Kuzmik 2, Štrbka, L. Svitana – Prosba, Žolna, M. Svitana, Lukačovský, Šmelko)
31. Október 2021Veľká – Fans Poprad5 – 3 (Vojčík 4, Budzák – Bortolini, Kupčo, Tomášek)
31. Október 2021HBC Vikartovce – TSM Kežmarok7 – 1 (Drevko 2, Koreň 2, Kacviňár, D. Jakubčák, Ševc)
31. Október 2021Geria3a – HBC Sobotskí Draci3 – 8 (Šuster, Cetinský, Krull – Lipár 3, Štrbka 2, Čistý 2, Marhefka)
23. Október 2021Geria3a – Fighters Spišská Belá0 – 5 (Siska 3, Pitoňák 2)
23. Október 2021HBC Veľká – HBC Sobotskí Draci4 – 0 (Hanečák, Iľkovič, Dominik, Antoška)
23. Október 2021Warriors – HBC Vikartovce0 – 5 (Jakubčák 2, Drevko, Kollár, Brejka)
23. Október 2021TSM Kežmarok – Fans Poprad5 – 7 (Škvarek 3, Bafia 2 – Kupčo 4, Milovčík, Spišiak, P. Pešta)
16. Október 2021HBC Vikartovce – Fighters Spišská Belá5 – 0 kontumačne
16. Október 2021HBC Sobotskí Draci – TSM Kežmarok14 – 1 (Lipár 5, P. Štrbka 4, Čistý 3, Kasterko, Marhefka – Bafia)
16. Október 2021Fans Poprad – Leopoldov Poprad1 – 9 (Miľovčík – Šoltýs 3, Kuzmik 3, Šoltís 2, Tencer)
13. Október 2021Leopoldov Poprad – HBC Veľká2 – 7 (Kuzmik 2 – Vojčík 2, Bednarčík, Antoška, Gerhát, Hanečák, Budzák)
10. Október 2021Fans Poprad – HBC Vikartovce7 – 3 (Danišovský 2, M. Pešta 2, Tomášek 2, Kušnirák – Jurčo 2, Koreň)
10. Október 2021Geria3a – Warriors4 – 3 (Zeman 2, Šuster, P. Uličný – Lazor, Kollár, Petriľák)
3. Október 2021Fans Poprad – HBC Sobotskí Draci7 – 4 (Uličný 3, Bortolini 2, Spišiak 2 – Štrbka 2, Čistý, Harhovský)
3. Október 2021HBC Veľká – HBC Sobotskí Draci19 – 0 (Bednarčík 7, Antoška 4, Budzák 2, Dominik 2, Iľkovič, J. Dziak, M. Dziak, Vojčík)
3. Október 2021Warriors – Leopoldov2 – 5 (Slavkovský, Tomčík – Šoltís 2, Dáv. Šegla, Dan. Šegla, Tencer)
3. Október 2021TSM Kežmarok – Fighters Spišská Belá6 – 4 (Škvarek 3, Čup 2, Tropp – Siska 3, Lešundák)
26. September 2021TSM Kežmarok – Warriors1 – 6 (Čup – Tomčík 2, Lazor, Janík, Kuziel, Duda)
26. September 2021Geria3a – Fans Poprad3 – 8 (Prosba, Dzivjak, M. Svitana – Danišovský 3, Kupčo 3, Bortolini, Kušnirák)
26. September 2021Leopoldov – Vikartovce2 – 1 (Tencer, Melcher – Jurčo)

Demos

Nav Mode

Layout

Boxed
Wide

Background Image

Color Skin