NOVINKY
  1. Piráti vstúpili do play-off zo štvrtého miesta!
  2. Pätica Pirátov pôjde na reprezentačný zraz U16
  3. Prezidentský pohár v kategórii U9 vyhrali popradskí Piráti
  4. Pirátsky dres si oblečie štvornásobný majster sveta Boris Oravec
  5. V nominácii Slovenska U18 na sústredenie do Žiliny sú traja naši hráči, dvaja sú na čakačke
  6. Na turnaj do Plzne idú aj dvaja piráti!
  7. V nominácii SR U16 na sústredenie do Žiliny sú aj traja Piráti!
  8. Pomôžte nášmu klubu! Darujte nám 2%!
  9. NÁBOR NOVÝCH PIRÁTOV
  10. Ako na nový rok, tak po celý rok
  11. Piráti ďakujú svojim sponzorom!
  12. Dvojica Pirátov je v nominácii mužov na reprezentačné sústredenie
  13. Tradičné vianočné posedenie dopadlo na výbornú!
  14. Na Prezident cupe 2023 hralo najviac Pirátov!
  15. Jesennú časť ukončili Piráti štýlovým víťazstvom
  16. Kvarteto Pirátov dostalo pozvánku na reprezentačné sústredenie
  17. Piráti sú v polovici základnej časti na druhom mieste!
  18. Pirátsky šok pre majstra
  19. V extralige U16 sme druhí
  20. V nominácii na sústredenie do Žiliny je aj kvarteto Pirátov!
  21. Dve víťazstvá a jedna prehra na turnaji U18
  22. Piráti vstupujú do sezóny takmer v každej vekovej kategórii
  23. Kvarteto Pirátov sa zúčastnilo majstrovstiev sveta v kategórii Masters!
  24. Miroslav Dragun bol zvolený za prezidenta Slovenskej hokejbalovej únie
  25. Kvarteto Pirátov ide na MS U18
  26. Leonard Roth ide na svetový šampionát U16
  27. Hokejbalová únia má nové logo
  28. Letný hokejbalový kemp bude aj tohto roku
  29. Mladí Piráti získali na President cupe bronz!
  30. Bod z Košíc potvrdil siedme miesto Pirátov
  31. Zmeny v štruktúrach únie,  zmluva s ministerstvom je podpísaná
  32. Jarný vstup Pirátov bol v znamení spoznávania sa s novými podmienkami i hráčmi
  33. Z prvého jarného dvojkola doviezli popradskí Piráti dva body
  34. Nová posila Pirátov prichádza až z Prahy!
  35. Reprezentačný pozdrav dvoch Pirátov zo sústredenia
  36. Piráti vstúpia do jarnej časti šesťbodovým zápasom
  37. Pomôžte Pirátom poukázaním 2% z vašich daní!
  38. Nový Pirát v klube
  39. Slovenská hokejbalová únia vyhlásila anketu Hokejbalista roka 2022
  40. Vyšiel hokejbalový magazín
  41. Kvarteto Pirátov je nominovaných na reprezentačné sústredenie juniorov
  42. Dvaja Piráti boli na reprezentačnom sústredení
  43. Trojica Pirátov je nominovaná na reprezentačné sústredenie mužov
  44. Traja Piráti v reprezentácii U18
  45. Obranu Pirátov posilní Miroslav Olejník
  46. Piráti odohrali prípravný zápas proti reprezentácii do 23 rokov
  47. Dvaja Piráti sú v reprezentačnej nominácii juniorov
  48. Šťastné a veselé!
  49. Piráti vyhrali President cup U11
  50. Nešťastná prehra v Nitre po nájazdoch
  51. Vysoká prehra juniorov pod Zoborom
  52. Tri víťazstvá U17 na turnaji v Košiciach
  53. Na ihrisku majstra sme nezabodovali
  54. O prehre juniorov v Bratislave rozhodla už prvá tretina
  55. Traja piráti v reprezentačnej nominácii
  56. Vysoké víťazstvo juniorov s Trebišovom
  57. Hlavný organizátor Országh cupu je v štruktúrach medzinárodnej hokejbalovej federácie!
  58. Turnaje MAMUT CUP budú v roku 2023 na východe i na západe republiky
  59. Slovenská hokejbalová reprezentácia mužov má nového trénera
  60. Z Martina doviezli Piráti všetky body
  61. Dôležité víťazstvo Pirátov v Turci
  62. Z Vranova doviezli Piráti všetky body
  63. Bezgólový zápas so šťastným koncom pre súpera
  64. Piráti U12 vyhrali na turnaji opäť dva zápasy
  65. Po štyroch prehrách prišiel šesťbodový víkend
  66. Dva body pre Pirátov z východoslovenského derby
  67. Z dvojkola sme doviezli iba bod
  68. Únia vypísala konkurz na trénerov štátnych reprezentácií
  69. Neľahké víťazstvo Pirátov v derby zápase
  70. Prvá prehra juniorov
  71. Piráti v prípravke vyhrali dva zápasy
  72. Vysoké víťazstvo na nulu a prehra s vicemajstrom
  73. V kategórii U12 sú Piráti na druhom mieste
  74. Mladí Piráti otočili skóre až v dvoch zápasoch!
  75. Prehra po nájazdoch
  76. Juniori prehrali v predĺžení
  77. Lekcia od obhajcu
  78. Z Humenného v U17 sme doviezli dve víťazstvá
  79. Výborný vstup Pirátov do novej sezóny! Tri body sú doma!
  80. Juniori vstúpili do extraligy víťazne!
  81. Lipták dal reprezentácii zbohom, v Poprade si chce hokejbal užívať
  82. Súťaž s Popradskými pirátmi!
  83. Druhé víťazstvo v príprave, tentoraz bez inkasovaného gólu
  84. Vitaj doma, Libor! 
  85. Lipo, vitaj doma!
  86. Prvý prípravný zápas pred novou sezónou sme vyhrali po nájazdoch
  87. Vitaj doma, Marek!
  88. Dávid, vitaj medzi Pirátmi!
  89. Denis, vitaj medzi nami!
  90. Mužstvo začalo letnú prípravu na novú sezónu 25. júla
  91. Hokejbalový kemp mal u detí úspech
  92. Piráti posilňujú
  93. Štyria Piráti v reprezentačnom drese získali bronz na Európskom pohári!
  94. Dve mužstvá z Popradu skončili na Országh cupe 2022 v osemfinále
  95. Strieborní Piráti U10 na MAMUT CUPe
  96. Šanca na rozvoj pre Tatranskú hokejbalovú ligu
  97. Víťazom Tatranskej hokejbalovej ligy sa stal Leopoldov Poprad
  98. Országh cup 2022 je už vyžrebovaný
  99. V extralige U17 sme získali bronz!
  100. Juniori majú extraligový bronz!
  101. Prvá sezóna Pirátov je za nami
  102. Ponuka na náš klubový hokejbalový kemp
  103. Víťazstvo Pirátov U11 na President Cup 2022
  104. Országh cup predstavil Pirátov
  105. Antoška nešetril kritikou, Popradu by mohla facka pomôcť
  106. Fotogaléria účasti Pirátov na PRESIDENT CUP 2022 v kategórii U11

Vyžrebovanie THbL 2023/2024

10. 9. 2023Predators Poprad – Red Wolves Poprad9:4Olejník L. 2, Just 2, Roháčik F., Roháčik M., Zavacký, Korvin, Pospíšil – Dlugolinský, Dvořák, Mešár, Danielčák
10. 9.Fighters Spišská Belá – HBC Hornád Vikartovce7:0Lešundák 4, Talár, Makovský, Gvušč
10. 9.Geria3a – Veľká1:12Cvejnová – Jurský 2, Kupčo 2, Bednarčík Ch. 2, Bednarčík R., Miškovič, Budzák, Hanečák, Pokrivčák, Pitoňák
10. 9.Warriors – HBK Leopoldov Poprad0:11Šoltís 3, Dziak M. 3, Dziak J., Štrbka, Kundľa, Lipták, Reľovský
17. 9.Veľká – Red Wolves Poprad5:4 snM. Pešta 2, Pitoňák 2, Kolodzej – Dlugolinský 3, Baláži
17. 9.HBK Leopoldov Poprad – Fighters Spišská Belá9:1Šoltýs 3, M. Dziak 2, Cvejn, Giertl, Melcher, L. Svitana – Makovský
17. 9.Geria3a – Warriors7:1Svitana 2, Spišiak, Šmelko, Prosba, Cetinský, Duda – Slavkovský
17. 9.Predators Poprad – HBC Hornád Vikartovce11:3Pospíšil 3, Korvin 3, Kostolník, M. Roháčik, Zavacký, S. Vojčík, Zadžora – Jakubčák 2, Bukovina
30. 9.Warriors – Fighters Spišská Belá0:4Turek, Skokan, Talár, Zadžora
1. 10.Vikartovce – Geria3a3:5Drevko, Kacviňár, Jakubčák – Svitna, Pícha, Cetinský, Zeman, Prosba
1. 10.Leopoldov – Red Wolves7:1Lipták 2, M. Dziak 2, Kňurovský, Modrič, Šoltýs – Dlugolinský
1. 10.Veľká – Predators5:7Ch. Bednarčík 3, Antoška, M. Pešta – M. Roháčik 2, Korvin, S. Vojčík, Kostolník, F. Roháčik, Just
7. 10.Vikartovce – Veľká6:12Jakubčák 3, S. Barilla 2, Drevko – Pitoňák 3, Kolodzej 2, Miškovič 2, R. Bednarčík 2, M. Pešta, Dominik, Krupa
7. 10.Leopoldov – Predators9:1Lipták 2, Giertl 2, Zadžora, Kňurovský, M. Dziak, Štrbka, Modrič – F. Roháčik
7. 10.Red Wolves – Warriors11:1Baláži 3, Šulík 2, Dlugolinský 2, Žrobek, Lipár, Haberajter, Vernarec – Konečný
7. 10.Fighters SB – Geria3a6:2Lešundák 2, Smejsík, Garan, Zadžora, Makovský – Duda, Prosba
7. 10.Red Wolves – Fighters SB6:5Šulík 3, Vernarec, Vojčík, Lukáč – Repka 2, Rafaj, Garan, Smejsík
8. 10.Veľká – Warriors7:0Krupa 2, Pitoňák, Kupčo, P. Pešta, Jurský, Budzák
8. 10.Predators – Geria3a12:2Korvin 5, Škovira 3, F. Roháčik 2, Kočiš, Kostolník – Zeman, M. Svitana
8. 10.Vikartovce – Leopoldov0:5kkontumačne
15. 10.Red Wolves – Geria3a15:2Vojčík 6, Baláži 4, Gríger 2, Vernarec 2, Andráš – Zeman, M. Svitana
15. 10.Warriors – Vikartovce3:2snBelohorec 2, Pavolka – Petrenka, Kollár
15. 10.Fighters SB – Predators1:9Turek – F. Roháčik 3, Škovira 2, Pospíšil, Zavacký, Olejník, Vošvrda
15. 10.Veľká – Leopoldov1:3Ch. Bednarčík – Štrbka, J. Dziak, Bednár
30. 10.Predators – Warriors13:1F. Roháčik 3, Just 2, Olejník 2, Zavacký 2, M. Roháčik 2, Korvin, Pospíšil – Šašura
30. 10.Geria3a – Leopoldov0:10Kňurovský 3, Lipták 3, L. Svitana, Kuzmik, J. Dziak, M. Dziak
30. 10.Red Wolves – Vikartovce8:4Harabin 3, Vojčík, Vernarec, Dlugolinský, Kostyšák, Dlugoš – Ševc 2, Krempaský, Koreň
30. 10.Fighters SB – Veľká1:10Lešundák – Ch. Bednarčík 3, Jurský 3, Dominik, R. Bednarčík, Iľkovič, Antoška
6. 4.Predators – Veľká4:8Pokrivka, Pospíšil, Korvin, Kostolník – Ch. Bednarčík 6, Hanečák 2
6. 4.Fighters SB – Vikartovce9:6Siska 3, Zadžora 2, Skokan, K. Kiska, Repka, Kolodzej – Kubus 2, Michlík, Petrenka, Pavličko, Koreň
7. 4.Leopoldov – Red Wolves6:7snKňurovský 2, Kromka 2, Štrbka, Zadžora – Danielčák 5, Vojčík 2
7. 4.Geria3a – Warriors3:2snCvejn, Svitana, Spišiak – M. Brejčák, Šašura
14. 4.Vikartovce – Warriors3:4Krempaský, Koreň, Kubus – Šašura 2, P. Brejčák 2
14. 4.Geria3a – Fighters SB2:3Spišiak, Lukačovský – Kolodzej, Repka, Turek
14. 4.Red Wolves – Veľká4:2Dlugoš 2, Baláži, Vernarec – Hudák, Hanečák
14. 4.Predators – Leopoldov8:2Jakubčák, Pokrivka, Bjalončík, F. Roháčik, Škovira, Zadžora, Just, Zavacký – Štrbka, Kuzmik

Demos

Nav Mode

Layout

Boxed
Wide

Background Image

Color Skin