Naši juniori odohrali v sobotu (19. 11. 2022) v Bratislave ďalší zápas v extralige U20.

Zápas začali Piráti veľmi zle, keď inkasovali už v prvej minúte. Do konca prvej tretiny dostali ešte dva góly a aj keď potom sa strelecky s domácim mužstvom vyrovnali, tento zlý úvod rozhodol o tom, že z Bratislavy si neodviezli domov ani bod.

HBT Slovan LG Petržalka U20 – HK IMS-EAST Popradskí Piráti U20 5:1 (3:0, 1:0, 1:1)

Góly: 1. Baksa, 5. Badalov, 11. Neumann, 29. Šoka, 45. Janeček – 38. Rokos (Gríger)

Vylúčení: 7:0, plus Jankuj a Blaho na 10 min. (obidvaja Petržalka). Presilovky: 0:1. Oslabenia: 1:0.

Zostava Pirátov: Zajac – Ursíny, Brejčák, Kudla, Dvořák, Dulovič, Barilla, Rokos, Šefčík, Šulík, Sekerák, Štepánek, Lipták, L. Šaling, Marcinko, Klempa, Harabin, Knap, Gríger. Tréneri: Cimerman, Remža.