Základnou informáciou pre každý športový klub je rozhodnutie vedenia klubu ohľadom účasti družstiev, ktorí budú reprezentovať klub v jednotlivých kategóriách v dlhodobých hokejbalových súťažiach.

V sezóne 2023/2024 bude náš klub HK IMS-EAST Popradskí piráti hrať až v ôsmich kategóriách – U9, U11, U12, U14, U16, U18, U23 a muži. Jedinú kategóriu, v ktorej hrať nebudeme je U20, pretože ju nahradzujeme kategóriou U23.

Mix skúsenosti a mladíckej dravosti

Mužstvo mužov ostalo na 90 % pokope. S mužstvom trénuje Matej Kolodzej zo Spišskej Belej a samozrejme naša budúcnosť, čo znamená naši odchovanci Daniel Dvořák, Matúš Gríger, Michal Rokos, Martin Marcinko, Filip Šaling, Kristián Harabin, Samuel Kudla a Matej Ursíny.

Mužstvo má tak stále svoju silu a keď sa zmieša skúsenosť Libora Teplického a Patrika Kromkys Kromku a ďalších starších hráčov s našimi mladými, môže to byť celkom pekný hokejbal. Veríme, že sa naň radi prídu pozrieť aj naši fanúšikovia a budú nám fandiť.

Domáce ihrisko

Základnou informáciou pre fanúšikov je aj fakt, že domáce zápasy budú hrať Piráti na hokejbalovom ihrisku pri Centre voľného času na sídlisku Juh, na ulici Mládeže. V budúcom roku je možnosť, že zápasy odohráme na Strednej športovej škole, ale o prípadnej zmene domáceho pôsobiska budeme fanúšikov včas informovať. Do konca kalendárneho roka by sa domáce ihrisko meniť nemalo.