NOVINKY
  1. Pirátsky dres si oblečie štvornásobný majster sveta Boris Oravec
  2. V nominácii Slovenska U18 na sústredenie do Žiliny sú traja naši hráči, dvaja sú na čakačke
  3. Na turnaj do Plzne idú aj dvaja piráti!
  4. V nominácii SR U16 na sústredenie do Žiliny sú aj traja Piráti!
  5. Pomôžte nášmu klubu! Darujte nám 2%!
  6. NÁBOR NOVÝCH PIRÁTOV
  7. Ako na nový rok, tak po celý rok
  8. Piráti ďakujú svojim sponzorom!
  9. Dvojica Pirátov je v nominácii mužov na reprezentačné sústredenie
  10. Tradičné vianočné posedenie dopadlo na výbornú!
  11. Na Prezident cupe 2023 hralo najviac Pirátov!
  12. Jesennú časť ukončili Piráti štýlovým víťazstvom
  13. Kvarteto Pirátov dostalo pozvánku na reprezentačné sústredenie
  14. Piráti sú v polovici základnej časti na druhom mieste!
  15. Pirátsky šok pre majstra
  16. V extralige U16 sme druhí
  17. V nominácii na sústredenie do Žiliny je aj kvarteto Pirátov!
  18. Dve víťazstvá a jedna prehra na turnaji U18
  19. Piráti vstupujú do sezóny takmer v každej vekovej kategórii
  20. Kvarteto Pirátov sa zúčastnilo majstrovstiev sveta v kategórii Masters!
  21. Miroslav Dragun bol zvolený za prezidenta Slovenskej hokejbalovej únie
  22. Kvarteto Pirátov ide na MS U18
  23. Leonard Roth ide na svetový šampionát U16
  24. Hokejbalová únia má nové logo
  25. Letný hokejbalový kemp bude aj tohto roku
  26. Mladí Piráti získali na President cupe bronz!
  27. Bod z Košíc potvrdil siedme miesto Pirátov
  28. Zmeny v štruktúrach únie,  zmluva s ministerstvom je podpísaná
  29. Jarný vstup Pirátov bol v znamení spoznávania sa s novými podmienkami i hráčmi
  30. Z prvého jarného dvojkola doviezli popradskí Piráti dva body
  31. Nová posila Pirátov prichádza až z Prahy!
  32. Reprezentačný pozdrav dvoch Pirátov zo sústredenia
  33. Piráti vstúpia do jarnej časti šesťbodovým zápasom
  34. Pomôžte Pirátom poukázaním 2% z vašich daní!
  35. Nový Pirát v klube
  36. Slovenská hokejbalová únia vyhlásila anketu Hokejbalista roka 2022
  37. Vyšiel hokejbalový magazín
  38. Kvarteto Pirátov je nominovaných na reprezentačné sústredenie juniorov
  39. Dvaja Piráti boli na reprezentačnom sústredení
  40. Trojica Pirátov je nominovaná na reprezentačné sústredenie mužov
  41. Traja Piráti v reprezentácii U18
  42. Obranu Pirátov posilní Miroslav Olejník
  43. Piráti odohrali prípravný zápas proti reprezentácii do 23 rokov
  44. Dvaja Piráti sú v reprezentačnej nominácii juniorov
  45. Šťastné a veselé!
  46. Piráti vyhrali President cup U11
  47. Nešťastná prehra v Nitre po nájazdoch
  48. Vysoká prehra juniorov pod Zoborom
  49. Tri víťazstvá U17 na turnaji v Košiciach
  50. Na ihrisku majstra sme nezabodovali
  51. O prehre juniorov v Bratislave rozhodla už prvá tretina
  52. Traja piráti v reprezentačnej nominácii
  53. Vysoké víťazstvo juniorov s Trebišovom
  54. Hlavný organizátor Országh cupu je v štruktúrach medzinárodnej hokejbalovej federácie!
  55. Turnaje MAMUT CUP budú v roku 2023 na východe i na západe republiky
  56. Slovenská hokejbalová reprezentácia mužov má nového trénera
  57. Z Martina doviezli Piráti všetky body
  58. Dôležité víťazstvo Pirátov v Turci
  59. Z Vranova doviezli Piráti všetky body
  60. Bezgólový zápas so šťastným koncom pre súpera
  61. Piráti U12 vyhrali na turnaji opäť dva zápasy
  62. Po štyroch prehrách prišiel šesťbodový víkend
  63. Dva body pre Pirátov z východoslovenského derby
  64. Z dvojkola sme doviezli iba bod
  65. Únia vypísala konkurz na trénerov štátnych reprezentácií
  66. Neľahké víťazstvo Pirátov v derby zápase
  67. Prvá prehra juniorov
  68. Piráti v prípravke vyhrali dva zápasy
  69. Vysoké víťazstvo na nulu a prehra s vicemajstrom
  70. V kategórii U12 sú Piráti na druhom mieste
  71. Mladí Piráti otočili skóre až v dvoch zápasoch!
  72. Prehra po nájazdoch
  73. Juniori prehrali v predĺžení
  74. Lekcia od obhajcu
  75. Z Humenného v U17 sme doviezli dve víťazstvá
  76. Výborný vstup Pirátov do novej sezóny! Tri body sú doma!
  77. Juniori vstúpili do extraligy víťazne!
  78. Lipták dal reprezentácii zbohom, v Poprade si chce hokejbal užívať
  79. Súťaž s Popradskými pirátmi!
  80. Druhé víťazstvo v príprave, tentoraz bez inkasovaného gólu
  81. Vitaj doma, Libor! 
  82. Lipo, vitaj doma!
  83. Prvý prípravný zápas pred novou sezónou sme vyhrali po nájazdoch
  84. Vitaj doma, Marek!
  85. Dávid, vitaj medzi Pirátmi!
  86. Denis, vitaj medzi nami!
  87. Mužstvo začalo letnú prípravu na novú sezónu 25. júla
  88. Hokejbalový kemp mal u detí úspech
  89. Piráti posilňujú
  90. Štyria Piráti v reprezentačnom drese získali bronz na Európskom pohári!
  91. Dve mužstvá z Popradu skončili na Országh cupe 2022 v osemfinále
  92. Strieborní Piráti U10 na MAMUT CUPe
  93. Šanca na rozvoj pre Tatranskú hokejbalovú ligu
  94. Víťazom Tatranskej hokejbalovej ligy sa stal Leopoldov Poprad
  95. Országh cup 2022 je už vyžrebovaný
  96. V extralige U17 sme získali bronz!
  97. Juniori majú extraligový bronz!
  98. Prvá sezóna Pirátov je za nami
  99. Ponuka na náš klubový hokejbalový kemp
  100. Víťazstvo Pirátov U11 na President Cup 2022
  101. Országh cup predstavil Pirátov
  102. Antoška nešetril kritikou, Popradu by mohla facka pomôcť
  103. Fotogaléria účasti Pirátov na PRESIDENT CUP 2022 v kategórii U11

Vyžrebovanie THbL 2022/23

4. september 2022Fighters Spišská Belá – Leopoldov Poprad2:6 (Pitoňák, Heldák – Kuzmik 2, Štrbka, Reľovský, Jurský, Kňurovský)
4. septemberRed Wolves Poprad – Aqualand Predators Poprad3:9 (Šulík 2, Haberajter – F. Roháčik 3, L. Olejník 2, D. Glevaňák, Škovira, M. Roháčik, Zadžora)
4. septemberKnights – HBC Hornád Vikartovce1:5 (Škvarek – Kubus 2, Koreň, Kubičko, Lukáč)
4. septemberGeria3a – Warriors3:2sn (Vojtek 2, Šmelko – Janík, Michalak)
25. septemberKnights – Warriors4:3 (Faja 2, Kapolka, Škvarek – Slavkovský, Kuziel, Schwartz)
25. septemberFighters Spišská Belá – HBC Veľká6:11 (Zadžora 3, Kiska 2, Heldák – Bednarčík 3, Kromka 2, Duda 2, Pekarčík, Dominik, Hanečák)
25. septemberHBC Hornád Vikartovce – Red Wolves Poprad1:8 (Jurčo – Vojčík 3, Haberajter 2, Žrobek, Andráš, Gontkovský)
25. septemberAqualand Predators Poprad – Geria3a13:0 (Pospíšil 5, Zavacký, Kočiš, Korvin, R. Vojčík, Havíra, Leszko)
1. októberRed Wolves Poprad – Knights6:5sn (Vojčík 4, Dáv. Barilla 2 – Faja 2, Zibura, Rokos, Škvarek)
2. októberLeopoldov Poprad – Geria3a14:2 (Kuzmik 3, Kňurovský 3, Svitana 2, P. Štrbka, Silný, Kundľa, Tencer, Reľovský – Prosba 2)
2. októberHBC Hornád Vikartovce – Aqualand Predators Poprad6:5sn (Šebest 2, Brejka, Petrenka, Kubus, Drevko – Olejník 3, Zavacký 2)
9. októberLeopoldov Poprad – HBC Hornád Vikartovce11:2 (Šoltís 4, Bednár 3, Kňurovský 2, Kuzmik, P. Štrbka – Kubus, Drevko)
9. októberHBC Veľká – Red Wolves Poprad10:1 (Hanečák 2, M. Dziak 2, K. Dominik, Kupčo, J. Dziak, Duda, Budzák – Haberajter)
9. októberAqualand Predators Poprad – Knights10:0 (Zaavacký 3, Korvin 2, L. Olejník 2, Just, M. Roháčik)
9. októberFighters Spišská Belá – Geria3a11:2 (Siska 4, Pitoňák 4, Pisarčík, Kolodzej, Wesselényi – Tomášek, Vojtek)
9. októberHBC Veľká – Warriors12:3 (Duda 2, Cetinský 2, Bednarčík 2, J. Dziak 2, Pekarčík, Hanečák, K. Dominik, M. Dziak – Belhorec, Šašura, Gajdoš)
16. októberHBC Hornád Vikartovce – Geria3a9:6 (S. Barilla 3, Kuna 2, Drevko, Ševc, Jakubčák, Jurčo – Prosba 2, Žolna, Šmelko, Svitana, Zeman)
23. októberHBC Veľká – Aqualand Predators Poprad7:5 (M. Dziak 2, Hanečák 2, Budzák, Vetinský, Ch. Bednarčík – Olejník 2, M. Roháčik 2, Korvín)
23. októberRed Wolves Poprad – Leopoldov Poprad1:10 (Dlugoš – Reľovský 3, Šoltís 2, Silný, Kuzmik, Kundľa, M. Pešta, Šaling)
30. októberAqualand Predators Poprad – Fighters Spišská Belá10:1 (Korvín 4, Olejník 2, Zavacký 2, M. Roháčik, Kočiš – Molčany)
30. októberGeria3a – Red Wolves Poprad2:6 (Krull, Tomášek – Vojčík 3, Lipár, Žrobek, Kostyšák)
30. októberWarriors – HBC Hornád Vikartovce5:3 (Kučera 3, Bartoš 2 – Kollár, Drevko, J. Barilla)
30. októberKnights – HBC Veľká4:5 (Harabin 3, Čup – Duda 2, Iľkovič, Dominik, Kupčo)
1. novemberFighters Spišská Belá – Warriors17:1 (Kolodzej 6, Pitoňák 5, Bekeš 2, Pisarčík 2, Zajonc, Molčany – Belohorec)
1. novemberKnights – Fighters Spišská Belá5:9 (Škvarek 3, Harabin 2 – Kolodzej 3, Pitoňák 3, Molčany 2, Zajonc)
6. novemberWarriors – Leopoldov Poprad0:7 (Kundľa 3, Šoltís 2, Kňurovský, Kuzmik)
6. novemberHBC Veľká – HBC Hornád Vikartovce5:0 kontumačne
13. novemberWarriors – Red Wolves Poprad0:16 (Lipár 5, Šulík 4, Haberajter 3, Dlugoš 2, Dáv. Barilla, Uličný)
13. novemberLeopoldov Poprad – Knights6:1 (Modrič 2, Reľovský 2, Šoltís, Kuzmik – Šugarek)
13. novemberHBC Veľká – Geria3a9:2 (Hanečák 4, Bednarčík 2, Antoška, Duda, Kupčo – Spišiak, Žolna)
13. novemberHBC Hornád Vikartovce – Fighters Spišská Belá2:5 (Bukovina, Jakubčák – Wesselényi, Siska, Pitoňák, Bekeš, Ivančák)
2. apríl 2023Predators Poprad – Warriors14:0 (Korvin 7, M. Roháčik 5, Olejník, R. Svitana)
2. aprílGeria3a – Knights2:4 (Svitana, Spišiak – Škvarek 2, Rafaj, Trop)
17. aprílWarriors – Geria3a2:3 (Fendek, Šašura – Zeman, Lučanský, Žolna)
17. aprílHBC Hornád Vikartovce – Knights6:4 (Jurčo 2, J. Barilla, S. Barilla, Kuna, Kubus – Faja 2, Škvarek, Harabin)
17. aprílPredators Poprad – Red Wolves Poprad4:6 (M. Roháčik, R. Svitana, Kočiš, Zadžora – Dáv. Barilla 2, Dlugoš 2, Cvejn 2)
22. aprílGeria3a – HBC Veľká0:12 (Iľkovič 4, Kupčo 3, Bednarčík 2, Kromka 2, Vernarec)
22. aprílRed Wolves Poprad – Warriors6:1 (Vojčík 3, Buc, Cvejn, Dáv. Barilla – Lipták)
22. aprílKnights – Leopoldov Poprad1:12 (Zemjanek – Kuzmik 5, Šoltís 2, Štrbka, Tencer, L. Svitana, Kňurovský, Šoltýs)
23. aprílFighters Spišská Belá – Red Wolves Poprad4:5 sn (Pitoňák 3, Kolodzej – Bortolini 2, Cvejn 2, Vojčík)
23. aprílLeopoldov Poprad – HBC Veľká1:6 (Kuzmik – CH. Bednarčík 2, Vernarec 2, Dzivjak, R. Bednarčík)
23. aprílKnights – Geria3a2:6 (Zemjanek, Mlynarczyk – Bednár 3, Pícha 2, M. Svitana)
23. aprílWarriors – Predators Poprad2:11 (Šašura, Slavkovský – F. Roháčik 4, Vojčík 2, M. Olejník, Škovira, L. Olejník, M. Roháčik, Pospíšil)
29. aprílWarriors – Knights2:7 (Šašura, Špak – Harabin 2, Škvarek 2, Čup 2, Nadebský)
29. aprílRed Wolves Poprad – HBC Hornád Vikartovce7:6 (Dvořák 3, Gríger, Baláži, Andráš, Cvejn – Kubus 4, Jakubčák, Kuna)
29. aprílHBC Veľká – Fighters Spišská Belá4:5 (Hanečák, Vernarec, Krupa, Bednarčík – Romaňák 3, Kolodzej, Pitoňák)
29. aprílPredators Poprad – Leopoldov Poprad4:3 (Vošvrda, M. Roháčik, R. Svitana, Slebodník – Marcinko 2, Kuzmik)
30. aprílKnights – Red Wolves Poprad5:8 (Škvarek 4, Kudla – Dlugoš 2, Vojčík 2, Baláži, Dvořák, Gríger, Andráš)
30. aprílGeria3a – Leopoldov Poprad3:4 (M. Svitana 2, Lukačovský – Modrič, Kuzmik, Kňurovský, Bednár)
30. apríl Warriors – HBC Veľká1:12 (Blažovský – Hanečák 3, Bednarčík 2, Budzák, Vernarec 2, Cetinský, Krupa, Hudák, Dzivjak)
30. aprílPredators Poprad – HBC Hornád Vikartovce18:1 (Korvín 5, Škovira 4, Pospíšil 3, R. Svitana 2, S. Vojčík, M. Slebodník, P. Slebodník, Zadžora – Kuna)
1. májRed Wolves Poprad – Fighters Spišská Belá5:3 (Lipár 2, Vojčík, Gríger, Dlugoš – Kolodzej, Pisarčík, Siska)
1. májHBC Veľká – Leopoldov Poprad3:0 (Miškovič 2, Ch. Bednarčík)
6. májFighters Spišská Belá – Geria3a10:1 (Kolodzej 3, Siska 3, Kiska, Pitoňák, Bekeš, Molčány – Jančišin)
6. májKnights – Predators Poprad1:22 (Čup – Korvín 4, M. Slebodník 4, M. Roháčik 3, R. Svitana 3, Škovira 3, Vošvrda 2, S. Vojčík 2, R. Vojčík, Zadžora)
6. máj HBC Hornád Vikartovce – Leopoldov Poprad4:6 (Jakubčák 2, Kubus, Bukovina – Kuzmik 2, Bednár, Šoltís, Šegla, Reľovský)
6. májRed Wolves Poprad – HBC Veľká2:3 (Dlugoš, Cvejn – Ch. Bednarčík 2, Hudák)
7. májWarriors – Fighters Spišská Belá0:14 (S. Kiska 4, K. Kiska 4, Pitoňák 2, Pisarčík 2, Kolodzej, Siska)
7. májLeopoldov Poprad – Red Wolves Poprad6:5 sn (Šoltís 2, Modrič, Šoltýs, Reľovský, Kňurovský – Dáv. Barilla 2, Dlugoš, Baláži, Vojčík)
7. májGeria3a – HBC Hornád Vikartovce3:10 (Prosba 2, Jančišin – Jakubčák 2, Šebest 2, Jurčo 2, Kuna, Petrenka, Kubus, Sitiarik)
8. májLeopoldov Poprad – Fighters Spišská Belá4:2 (Jurský 2, Reľovský, Kuzmik – S. Kiska 2)
8. májFighters Spišská Belá – HBC Hornád Vikartovce8:7 sn (Kolodzej 4, S. Kiska 2, Pitoňák, Pisarčík – Jakubčák 3, Marhefka 2, Ševc, S. Barilla)
8. májPredators Poprad – GBC Veľká4:5 sn (Korvin, Pospíšil, Škovira, P. Svitana – Bednarčík 2, Dominik, Antoška, Duda)
13. májHBC Veľká – Knights11:5 (Miškovič 2, R. Bednarčík 2, Iľkovič 2, Dominik, Vernarec, Body, Antoška, Krupa – Škvarek 4, Ľ. Budzák)
13. májFighters Spišská Belá – Predators Poprad1:15 (Kolodzej – Pospíšil 5, M. Roháčik 4, Korvin 3, P. Svitana, R. Svitana, S. Vojčík)
13. májRed Wolves Poprad – Geria3a14:1 (Cvejn 4, Šulík 3, Gríger 3, Dvořák, Vojčík, Lipár, Dlugoš – Spišiak)
13. májHBC Hornád Vikartovce – Warriors5:4 (Jakubčák 2, Jurčo, S. Barilla, Šebest – Slavkovský, Stano, Šašura, Lipták)
14. májLeopoldov Poprad – Warriors7:2 (Šaling 2, Šoltís 2, Modrič, Jurský, Šoltýs – Slavkovský, Špak)
14. májGeria3a – Predators Poprad1:10 (Prosba – Pospíšil 3, Zavacký 2, P. Svitana 2, Korvin, Olejník, Leszko)
14. májFighters Spišská Belá – Knights16:0 (Romaňák 7, Kolodzej 4, Pitoňák 4, Kiska)
14. májHBC Hornád Vikartovce – HBC Veľká3:11 (Marhefka, Jakubčák, Petrenka – Miškovič 3, Hanečák 2, Dzivjak, Kromka, Vernarec, Ch. Bednarčík, R. Bednarčík, Body)
Štvrťfinále play-off
20. májRed Wolves Poprad – Fighters Spišská Belá2:1 (Baláži, Harabin – Wesselényi)
20. májLeopoldov Poprad – HBC Hornád Vikartovce4:3pp (Silný, Bednár, Reľovský, L. Svitana – Kubus 2, Jakubčák)
21. májHBC Hornád Vikartovce – Leopoldov Poprad1:6 (Jakubčák – Reľovský, Kňurovský, Šegla, P. Pešta, Šoltís, Kundľa)
21. májFighters Spišská Belá – Red Wolves Poprad5:1 (Wesselényi 2, Kalakaj, Zadžora, Kolodzej – Kostyšák)
29. májRed Wolves Poprad – Fighters Spišská Belá3:1 (Gríger, Baláži, Cvejn – Kolodzej)
Semifinále play-off
10. júnHBC Veľká – Red Wolves Poprad5:3 (Vernarec 2, Hudák, Miškovič, Ch. Bednarčík – Dlugoš, Cvejn, Gríger)
10. júnPredators Poprad – Leopoldov Poprad5:0 kontumačne
11. júnLeopoldov Poprad – Predators Poprad0:5 kontumačne
11. júnRed Wolves Poprad – HBC Veľká4:6 (Vojčík 3, Šulík – R. Bednarčík 2, Ch. Bednarčík 2, Dzivjak, Kromka)
Finále play-off
24. júnHBC Veľká – Predators Poprad3:5 (Vernarec 2, Antoška – P. Svitana 3, Zavacký, Vošvrda)
25. júnPredators Poprad – HBC Veľká4:3pp (Pospíšil 2, Vošvrda, P. Svitana – Antoška 2, Dzivjak)
1. júlHBC Veľká – Predators Poprad1:4 (Ch. Bednarčík – Pospíšil 2, Just, Zavacký)

Demos

Nav Mode

Layout

Boxed
Wide

Background Image

Color Skin