Druhý prípravný zápas pred novou súťažnou sezónou 2022/2023 odohrali Piráti 18. augusta 2022 proti extraligovému tímu z Vranova nad Topľou.

Diváci videli pekný súboj dvoch mužstiev, ktoré majú záujem, aby budúca sezóna bola výsledkovo i tabuľkovo lepšia ako tá ostatná. I preto obidve mužstvá kladú vo svojej príprave na súťažnú dôraz na všetky drobnosti, ktoré môžu poslúžiť na zvýšenie kvality svojho mužstva. Takými sú aj prípravné zápasy v ktorých sa najlepšie tréneri zorientujú ako na tom s výkonnosťou sú jednotliví hráči.

Popradskí Piráti potvrdili zvýšenú kvalitu v kádri oproti minulej sezóne a tromi gólmi zápas vyhrali. Dva z troch gólov strelili práve nové posily v mužstve Libor Teplický a Matúš Lipták. Tým iba potvrdili nový trend, a to že noví hráči na súpiske tímu sú tými pravými posilami, pretože ukazujú svoje hráčske umenie.

HK IMS-East Popradskí Piráti – HMHK Vranov nad Topľou 3:0

Góly Popradu: Teplický, Hudák, Lipták

Tretí zápas, ktorý bude zároveň posledný pred začiatkom ligovej sezóny odohrajú Popradskí Piráti v sobotu 27. augusta o 13.00 na domácom ihrisku proti extraligovému tímu z Košíc. Všetkých fanúšikov na zápas srdečne pozývame!