Pre popradských Pirátov sa piatym zápasom semifinále play-off skončila súťažná sezóna 2023/2024. V rozhodujúcom zápase o postup do finále, hranom v Bratislave 11. mája 2024, sme podľahli až v predĺžení. V konečnej tabuľke sme tak skončili na štvrtom mieste.

Šancu na lepšie umiestnenie nevyužili popradskí piráti v semifinálovom zápase s LG Bratislava. V sérii prehrali 2:3, ale v rozhodujúcom piatom zápase v Bratislave viedli 2:1, no 17 sekúnd pred koncom inkasovali vyrovnávajúci gól a potom dostali gól aj v následnom predĺžení, a tak sa pre našich hráčov sezóna skončila.

Je to tretia sezóna Pirátov v najvyššej hokejbalovej súťaži na Slovensku. Je úspechom, že sme sa v nej prebojovali až do semifinále, no túžba i ciele boli vyššie. I preto je konečné štvrté miesto pre klub výzvou, aby sa o rok mohol posunúť už do medailových umiestnení.