Každý kto trošku sleduje hokejbal, ten určite vie, kto je Libor Teplický. Je to srdciar, Popradčan, niekoľkonásobný majster sveta, najlepší hráč na domácich majstrovstvách sveta v Košiciach, čiže hráč, ktorý má skúseností na rozdávanie.

Libor je líder či v kabíne, na ihrisku i mimo ihriska, pretože stále rozmýšľa ako zlepšovať herný prejav mužstva. Svojou prítomnosťou chce rozdať rady mladým hráčom, aby mohli napredovať a raz mohli aj oni dosiahnuť úspechy aké dosiahol on. Jeho prístup k tréningu a zápasoch je príkladom, ako sa ma športovec pripravovať a sme radi, že sa rozhodol obliekať dres Pirátov.

Libor dlhé roky úspešne hrával za Kežmarok, kde získal bronz a striebro v extraligovej súťaži. Potom prestúpil do Považskej Bystrice, kde sa mu podarilo získať titul majstra Slovenska. 

Je niekoľko násobný reprezentant Slovenska a podarilo sa mu získať aj trikrát titul majstra sveta, a to v rokoch 2015, 2017 a 2019 .

V poslednej sezóne bol najproduktívnejším hráčom Považskej Bystrice, keď v 23 zápasoch strelil 15 gólov, mal 13 asistencií a nazbieral aj 30 trestných minút.
Libor, tak vitaj doma a tešíme sa, že budeš hrať v sezóne 2022/23 v drese Popradských Pirátov!