Naši juniori odohrali v sobotu (27. 11. 2022) v Nitre ďalší zápas v extralige U20.

V slušnom zápase, keď bol v zápase vylúčený iba jeden hráč, naši hráči vysoko prehrali. Na pôde favorita inkasovali do ôsmej minúte tri góly, po ktorých si zobral tréner Pirátov oddychový čas. Ten našich hráčov trošku upokojil, ale iba do konca prvej tretiny. Na začiatku druhej inkasovali po štvrtýkrát a tréner sa rozhodol vymeniť brankárov, aby zastavil tlak domácich. Ten mal iba krátkodobý efekt, pretože nielenže o minútu neskôr naše mužstvo opäť inkasovalo, ale v závere tretiny domáci hráči strelili ďalšie dva góly a napriek gólu nášho Repáňa, bolo o zápase rozhodnuté. Tretia tretina sa iba dohrávala, počas ktorej strelila Nitra ďalšie tri góly a naše mužstvo prehralo dvojciferným výsledkom.

HBK Nitrianski rytieri U20 – HK IMS-EAST Popradskí Piráti U20 10:1 (3:0, 4:1, 3:0)

Góly: 4. Horvát, 6. Kristl, 8. Kovár, 18. Chmelko, 19. Horvát, 28. Kovár, 30. Kovár, 34. Gugh, 38. Šútovský, 38. Žigmond – 25. Repáň (Karabinoš)

Vylúčení: 1:0. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.

Zostava Pirátov: Zajac (od 18. min. Klempa) – F. Šaling, Karabinoš, Kudla, Dulovič, Rokos, Šefčík, Vlček, Pamula, Repáň, L. Šaling, Marcinko, Harabin, Knap, Gríger. Tréneri: Cimerman, Remža.